Športsko ugostiteljski objekt "Venera"
Početna
O nama
Pizzeria
Galerija slika
Povijest turnira

 

 

Tradicionalni memorijalni noćni malonogometni turnir
"Venera" Sveti Juraj na Bregu

 

 
"Venera 08"
 
Sudjelovalo 20 seniorskih ekipa Sudjelovalo 6 veteranskih ekipa Sudjelovalo 8 pionirskih ekipa
1.Caffe bar Arcus 1.Bratić-Viher-Vidra 1.Bratić-Viher-Vidra
2."Start Auto škola" Mala Subotica 2.Elita Merkur 2.Dream team
3.Onix bar Mursko Središće 3.Beauty centar Ljupka 3.C-Lab
4. Crvena ruža Bednja 4.SA-RA Pribislavec 4.Vatreni
     
 
"Venera 07"
 
Sudjelovalo 24 seniorskih ekipa Sudjelovalo 8 veteranskih ekipa Sudjelovalo 8 pionirskih ekipa
1.Žulić graditeljstvo Domino bar 1.Proventus 1.Proventus
2.Caffe bar Arcus 2. Kos transporti 2.Nk Međimurje
3.Bar Torino Maribor 3.Međimurje PMP 3.Nk Međimurec
4. Crvena ruža Bednja 4.Caffe bar Picadili 4.Crveni Vragovi
     
"Venera 06"
Sudjelovalo 25 seniorskih ekipa Sudjelovalo 8 veteranskih ekipa Sudjelovalo 16 pionirskih ekipa
1.Proming 1.Međimurje PMP 1.Vihor Strahoninec
2.Eurotransporti Kostanjevec 2. Limarija Vinković 2.Loka Goričan
3.Onix Bar 3."SA -RA" Pribislavec 3.Pokemoni Strahoninec
4. Crvena ruža Bednja 4.Elita Merkur 4.Vulička
     
"Venera 05"
Sudjelovalo 29 seniorskih ekipa Sudjelovalo 8 veteranskih ekipa Sudjelovalo 16 pionirskih ekipa
1."Bar Torino" Maribor" 1."SA -RA" Pribislavec 1.Mega - Ing Čakovec
2.Pilana Posavec Lopatinec 2."Međimurje PMP" 2.Nk Sloga Čakovec
3."Start Auto škola" Mala Subotica 3.Caffe Bar Palada Varaždin 3.Pokemoni Strahoninec
4. Knegra 4.Vodači Čakovec 4.Nk Zasadbreg
     
"Venera 04"
Sudjelovalo 26 seniorskih ekipa Sudjelovalo 13 veteranskih ekipa Sudjelovalo 18 pionirskih ekipa
1."Bar Torino" Maribor" 1."SA -RA" Pribislavec 1."Proventus Varteks" Varaždin
2.Eurotransporti Kostanjevec" 2."Međimurje PMP" 2."Cafe bar Centar" Gornji Mihaljevec
3."Start Auto škola" Mala Subotica 3.Bar Torino" Maribor 3."Automikulaj" Krištanovec
4."Autoimpex" Pribislavec 4."Zalogajnica Šanjek" Varaždin 4."Krojači" Varaždin
     
"Venera 03"
Sudjelovalo 26 seniorskih ekipa Sudjelovalo 16 veteranskih muekipa Sudjelovalo 13 pionirskih ekipa
1.Katex & biro plus 1.Zalogajnica Šanjek 1.Tom transporti
2.Knjigovodstvo Cimerman 2.Radnička ulica 2.Centar Vinković
3.Promming 3.Elita Merkur osiguranje 3.Nk Krištanovec
4.Toyota Šavora 4.Međimurje Pmp 4.Nk Venera
     
"Venera 02"
"Venera 01"
"Venera 00"
Sudjelovalo 26 seniorskih muških ekipa Sudjelovalo 22 seniorskih muških ekipa Sudjelovalo 22 seniorskih muških ekipa
1. Centrometal Macinec 1. Unipot Fulda Čakovec 1. San Marco Čakovec
2. Auto škola Start Mala Subotica 2. Fotex Nedeljanec 2. Auto škola Start Mala Subotica
3. Katex and Plus Čakovec 3. Euroherc Najmarket Čakovec 3. Unipot
4. KMB Uno Marketing Ludbreg 4. Patafta i sinovi Strahoninec 4. Granobel
     
Sudjelovalo 10 veteranskih muških ekipa Sudjelovalo 8 veteranskih muških ekipa Sudjelovalo 10 veteranskih muških ekipa
1. Elita Merkur Čakovec 1. Dib Međimurka Čakovec 1. Tif
2. Caffe bar M Varaždin 2. Elita Merkur Čakovec 2. Korni
3. Radnička ulica Lopatinec 3. Fotex Nedeljanec 3. Radnička ulica Lopatinec
4. Udruga trgovca Međimurja Strahoninec 4. Nk Strahoninec 4. Iver Čakovec
     
Sudjelovalo 2 ženskih ekipa Sudjelovalo 8 ženskih ekipa Sudjelovalo 5 ženskih ekipa
1. ŽNK Mali Mihaljevec 1. Fotex Nedeljanec 1. Fotex Nedeljanec
2. Fotex Nedeljanec 2. Bad Blue Girls Koprivnica 2. Tigrice Štrigova
  3. Mali Mihaljevec 3. Mali Mihaljevec
  4. Lovorke Cirkovljan 4. Oaza Mladost Selnica
     
"Venera 99"
"Venera 98"
"Venera 97"
Sudjelovalo 24 seniorskih muških ekipa Sudjelovalo 26 seniorskih muških ekipa Sudjelovalo 25 seniorskih muških ekipa
1. Orkan Gradvez Ljubljana 1. Adrenalin Ljubljana 1. Elektrocentar Korunić Šenkovec
2. Royal Barflay Čakovec 2. Moharić Comerce 2.Seoski turizam Veselko Vugrišinec
3. Euro Unit Slakovec 3. Bufet Zagorska klet trsek Varaždin 3. Radnička ulica Lopatinec
4. Motoreni Raidersi Nedelišće 4. Auto škola Start Mala Subotica 4. Reidersi Nedelišće
     
Sudjelovalo 12 veteranskih muških ekipa Sudjelovalo 12 veteranskih muških ekipa Sudjelovalo 8 veteranskih muških ekipa
1. Panex servis Čakovec 1. Venera Sveti Juraj na Bregu 1.Venera Sveti Juraj na Bregu
2. IPC Čakovec 2. Napredak Gornji Kraljevec 2. Iver Čakovec
3. Rdnička ulica Lopatinec 3. Auto škola Start Mala Subotica 3. GMC Smrtić Nedelišće
4. Pedagoška Čakovec 4. Elektrocentar Korunić Šenkovec 4. Auto škola Start Mala Subotica
     
Sudjelovalo 9 ženskih ekipa Sudjelovalo 8 ženskih ekipa Sudjelovalo 8 ženskih ekipa
1. Fotex Nedeljanec 1. Crtorad Čakovec 1. Tigrice Štrigova
2. Mali Mihaljevec 2. Tigrice Štrigova 2. Fotex Nedeljanec
3. Pande Mursko Središće 3. Fotex Nedeljanec 3. Lovorke Cirkovljan
4. Vidovčice Donji vidovec 4. Lovorke Cirkovljan 4. Jelen Čakovec
     
"Venera 96"
"Venera 95"
"Venera 94"
Sudjelovalo 24 seniorskih muških ekipa
Sudjelovalo 28 seniorskih muških ekipa Sudjelovala 21 seniorska muška ekipa
1. Bufet Zagorska klet trsek Varaždin 1. Sneck bar Martin Nedelišće 1. Bistro Jocker Mursko Središće
2. Klesarska radnja Bratković Mihovljan 2. Bufet Zagorska klet trsek Varaždin 2. Tasa Novo selo Rok
3. Bistro ABI Zasadbreg 3.Potrti kotač Jurovčak 3. Fasung Vratišinec
4. Potrti kotač Jurovčak 4. Reidersi Nedelišće 4. Dijaden Šenkovec
     
Sudjelovalo 7 veteranskih muških ekipa Odigrana je revijalna malonogometna Odigrana je revijalna malonogometna
1. Tesarska radnja Posavec Lopatinec utakmica žena u kojoj su se sastale utakmica žena u kojoj su se sastale
2.Venera Sveti Juraj na Bregu Frizerski salon Anđela Pleškovec i Nk Zagreb - Čakovec
3.Pedagoška Čakovec Trgovina Jambrović Lopatinec  
4. Iver Čakovec    
     
Sudjelovalo 6 ženskih ekipa    
1. Radio Venera Sveti Juraj na Bregu    
2. Market Iva Vučetinec    
3. Bistro ABI Zasadbreg    
4. Omladinac Novo selo Rok    

 

©